تبلیغات
معرفی بازیهای رایانه ای
معرفی بازیهای رایانه ای
فهمیدن حقیقت بازی حق شماست

اینم یک بازی دیگه:

-----------------------------------------------------------

دانلود رایگان بازی وسترن و جذاب كامپیوتری نسخه بدون نیاز به نصب Portable Gun گان یك بازی سوم شخص است كه شما را رها در غرب وحشی قرارمیدهدومی توانید به دلخواه خود شلیك كنید.ولی سرگرمی ونكته بارز این بازی تعهداتی است كه در طول هر مرحله ملزم به رعایت ان هستید وشما را درموقعیت های مختلف قرارمیدهد. نمایش جذاب ومهیج از صحنه های اكشن با صدای باورنكردنی به همراه صحنه های تیراندازی خشن وسرگرمی های هنگام اسب سواری یك بازی حیرت آوروجذاب را پدید آورده است. دراین بازی شما میتوانید سواراسب شوید از درگیری های خونین وعملیات های بیشماروداستان جذاب لذت ببرید.این بازی داستان برمبنای عملیات های جذاب بنا شده است ودر بازی شما تا هنگامی كه دشمن حمله نكرده باشد متوجه ان درنقشه راهنما نمی شوید كه این خود بر جذابیت بازی می افزاید. شخصیت اصلی این بازی كلتون وایت نام دارد كه براساس اتفاقاتی كه دراول بازی می افتد دست به انتقام گیری ازدشمنان خود می زند دراین بازی اسلحه های متفاوتی وجود دارداز جمله :تپانچه وتفنگ وتفنگ شكاری و تیروكمان ودینامیت اپاچی های وحشی بشكه های تی ان تی وتوپ های دور بردودرنهایت حمله دسته جمعی گروهای تبهكاراز جمله خطرات بیشماری هستند كه كلتون وایت راتهدیدمی كنند.
معرفی داستان بازی
شروع بازی از مرحله ی تمرینی است، داستان بازی از این قرار است که کلتون وایت (Colton White) به قصد آموزش شکار به فرزندش Ned او را به جنگل می برد، در این حین خرس بزرگی به کلتون حمله می کند و او را به زمین می زند، اما Ned پدر را از مرگ نجات می دهد. ند و کلتون شکارهایشان را جمع می کنند و قصد دارند برای فروش آنها را به وسیله ی کشتی به شهر ببرند، در این میان Ned با دختری به نام Sadie آشنا می شود که ظاهراً او را از قبل می شناخته، اما بعد از چند لحظه تبری از پشت به Sadie می خورد و او به قتل می رسد ! و مراحل اصلی بازی از اینجا آغاز می شود ! مبارزه با دشمنان در کشتی که پر از مواد منفجره است !
نکاتی پیرامون بازی طراحان بازی به نکات جالبی در این بازی توجه کرده اند، و می توان گفت همین نکات ریز و دقیق بازی را جذاب تر ساخته، برای ادامه بازی نیاز به پول داریم، برای به دست آوردن پول باید کار پیدا کرد و ... اسبی که بر آن سوار هستیم نیاز به استراحت دارد و نمی توانیم بدون وقفه به حرکت با این اسب بپردازیم ! همان طور که غیر مستقیم اشاره کردیم این بازی فقط اکشن نیست، بلکه در حین انجام مراحل مختلف علاوه بر درگیری با دشمنان باید مهارت های دیگری هم داشته باشیم که ... دانلود این بازی اكشن كه نظیرش كم پیداست را از سایت میهن دانلود پیشنهاد میكینم.
حداقل سیستم مورد نیاز  برای اجرای بازی:
- سیستم عامل  ویندوز 2000/XP/Vista
- پردازنده : 1.8 گیگاهرتز و یا Athlon XP 1800 + یا پردازشگر بالاتر یا معادل آن
-رم  256 مگابایت
- 2.8فضای خالی هارد دیسك گیگابایت
-سایز تصویر : 480p
- DirectX v9.0c DirectX v9.0c
- کارت گرافیک 32 مگابایت سازگار با DirectX 9.0
-  لوح فشرده : 100 ٪ ویندوز 2000/XP سازگار با 4x - درایو سی دی رام (600 کیلوبیت / ثانیه پایدار نرخ انتقال) با آخرین درایور
ویژه گی های بازی كامپیوتر گان
Portable Guna :
- نسخه بدون نیاز به نصب و سهولت در اجرای بازی
- گرافیك بی نظیر در عین حجم مناسب
- بهره گیری از صحنه های ناب واقعی وسترن غربی
- مراحل بسیار زیاد با قابلیت ذخیره در هر كجای بازی
- بهره گیری از یك داستان بسیار زیبا و با مفهوم
- قابلیت نصب روی ویندوز ایكس پی و ویستا
- و...

عكس های دیدنی از صحنه های این بازی زیبا در ادامه مطلب موجود است !

دانلود رایگان بازی كامپیوتری وسترن گان Portable Gun

دانلود در ادامه مطلب

اینم چند عکس دیگه

 

اینم لینک صفحه

http://mihandownload.com/2009/09/download_pc_game_portable_gun.php#more

پسورد  www.mihandownload.com
طبقه بندی: دانلود بازی،
ارسال در تاریخ جمعه 17 مهر 1388 توسط محمد امین ب..
قالب وبلاگ
log